Oh Sehun

31. prosince 2013 v 21:52

Jméno: Oh Sehun
Skupina: EXO
Věk: 20
Orientace: Bisexuál
Bytost: Upír
Učitel či student: Student

Příběh postavy:
Sehun byl kluk, jako každý jiný. Měl rodinu, přátele, i když jich nebylo zrovna moc, chodil do školy - zkrátka měl normální život. Už od malička byl spíše tišší typ a moc se nevyjadřoval. Na venek zkrátka působil chladně, ale když ho člověk poznal blíže, zjistil, že byl přátelský a měl dobré srdce. Avšak právě to se mu stalo jednu noc osudné.
Zrovna, když mířil jednu horkou letní noc domů z brigády, zahlédl na rohu ulice svou spolužačku. V tu chvíli si tedy myslel, že je to jeho spolužačka. S úsměvem k ní došel, ale jak se k ní blížil, všiml si, že vypadá smutně.
"Jsi v pořádku?" zeptal se tichým starostlivým hlasem a jemně jí položil ruku na rameno. Dívka až líně zvedla hlavu a upřela na něj rudě zářící oči. Sehun byl v šoku. Tohle nebyla jeho spolužačka. Ty oči… Ukročil dozadu. Nelíbil se mu ten její pohled, který působil hladově. Než však stihl cokoliv dalšího říct, nebo nějak zareagovat, byl přirazen ke stěně a ucítil ostrou bolest vycházející z krku. Němě vykřikl. Cítil, jak z něj vysává život. A to doslova. Po chvíli se vše kolem něj propadlo do tmy.
Probral se o celý den později, taktéž v noci. Byl zmatený a pořádně netušil kde je nebo co tam dělá. Ale cítil něco jinak. Něco s ním bylo jinak. Pootočil hlavu na stranu. V ten moment jím projela bodavá bolest. Zvedl ruku a dotkl se svého krku. Jako by se mu vše v ten moment vrátilo. Ta dívka nebyla člověk a tím teď nebyl ani on sám. Vyděsil se. Několik dní bloudil po okolí. Nevěděl co dělat, ale věděl, že se nemůže vrátit. Věděl, že jeho život už nikdy nebude takový, jako dřív.
Jednoho večera, když slunce zapadlo, se v tichosti dostal otevřeným oknem domů. Rodičům napsal dopis na rozloučenou s tím, že ho nemají hledat, vzal si pár věcí a stejně tiše i zmizel.
Uběhl celý rok a on už se sžil s tím, co je. Nebylo to pro něj jednoduché, ale neměl na výběr. Jeho povaha nyní byla zcela chladná. Byl bez přátel, bez rodiny. Neměl nikoho. Možná proto, že k sobě málo koho pustil. Věděl, že takhle nemůže dál žít. I za tu dobu toho moc o tom, co je nevěděl. Samozřejmě krom toho, že je upír a musí se živit krví. Po dlouhé době se mu podařilo najít akademií, která mu mohla zodpovědět všechny jeho otázky a pomohla mu naučit se to, co by jako upír měl vědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama