Bytosti

19. prosince 2013 v 15:34
-Dodržujte vlastnosti bytostí!


• ZEMĚ PŘÍRODY •

Elf (1/5)
Jsou známou rasou, žijící zpravidla hluboko v lesích nebo v odlehlých údolích a roklinách. Jsou menší než lidé a zdaleka ne tak robustní. Pro své plavé vlasy a jemné rysy obličeje jsou pokládáni za velmi krásné a až poněkud změkčilé.Protože jsou velmi inteligentní, jen neradi bojují.Jsou-li k boji donuceni, umějí být nebezpečnými soupeři.Jejich rodovou zbraní je dlouhý luk.Největší uplatnění ale nacházejí elfové v povoláních kouzelníků, hraničářů a alchymistů, snad i pro svou lásku k vědění.

Víla (1/4)
Víla, též rusalka nebo divoženka je nadpřirozená bytost ženského pohlaví.Víly jsou duše předčasně zemřelých dívek (vražda, sebevražda) Jsou brány jako velice půvabné, rozkošné.Jejich krása je přímo závratná.Díky jejich naivitě se nechají uvěří čemukoliv, tím se stávají snadnou kořistí.Milují přírodu a chrání její čistotu a krásu.

Zvěromág (1/4)
Kouzelník,který se dokáže dobrovolně přeměnit na jedno jediné zvíře.Možné to je tím že v dětství vyrůstal se zvířaty až tak že se v ně dokázal přeměnit. Zvěromágové se nerodí s vrozenou schopností se přeměnit! (Do příhlášky uvést o jaké zvíře se jedná)

Gnóm (0/4)
Jsou to bytosti země.Jsou většinou vysocí jako lidé.Jsou velmi samostatní,rádi tráví čas sami i když někdy jim to popovídání s někým blízkým neuškodí.Nejsou nepřátelští,jsou vážní a důstojní.Rádi mají lesklé věci a jsou hodně majetičtí.

Čarodějnice (1/4)
Jedni praktikují bílou magii, druzí zase černou. Dokáže se přeměnit na věc,zvíře či bytost a umí spoustu zaklínadel.Také dokáže léčit jak zvířata tak bytosti.Vyzná se v bylinkách z kterých dokáže udělat kouzelné nápoje.

Zombie (0/4)
Človek,který povstal z mrtvých.Mají normální lidskou podobu avšak pokud se ho někdo bude snažit znovu zabít,nepovede se mu to.Rány se mu po pár minutách ztratí a zahojí.Straní se soli,která ho může jediná oslabit a popálit.Ovšem v jídle to nevadí.

Lidé (0/3)
Jsou lidé,kteří se nějakým nedopatřením dozvěděli o světě nadpřirozena a nezbláznili se nebo nezemřeli rukou démona.


◘ ZEMĚ TEMNA ◘

Upír (5/8)
Nejčastěji se jedná o nemrtvé, tedy nějakým způsobem oživená lidská těla.Živí se krví, kterou pije svým - lidským nebo zvířecím - obětem.
Při vysávání své oběti mají naprosto orgasmické stavy.Kdyžou jsou plní energie zvyšuje se taky jejich síla,zlepšené smysly,rychlost v běhu,především schopnost vidět v noci.

Vlkodlak (0/8)
Vlkodlaci se buďto narodí, nebo jsou to lidské bytosti pokousané jiným vlkodlakem.
Vlkodlak vypadá jako člověk. Jen větší, rychlejší a agresivnější. O úplňku se ale muž vlkodlak mění ve skutečnou obludu. Ženy na sebe berou podobu velkého vlka.Je prezentován jako téměř nezranitelný díky regeneraci, působí na něj pouze některé zbraně, nejčastěji stříbro a oheň. V lidské podobě má vlkodlak tak tvrdé zuby, že může klidně překousnout železnou tyč a tak tvrdé nehty, že je může zaseknout do stěny a šplhat.

Vyšší démon (0/5)
Tihle démoni pocházejí z nějakého rodu nebo jsou to potomci satana.Jsou velice silní od normálních démonů, učí se rychle a používají černou magii, zahalenou temnou aurou.Jsou to velmi vážené bytosti ale pokud se potkají s andělem není to moc dobře, proto se jim vyhýbají a moc se nimi nebaví.

Incubus (M) /Sucubus (Ž) (2/5)
Jsou to démoni sexu. Ze sexu čerpají životní sílu, čas od času se s někým musí vyspat jinak mohou zeslábnout až na pokraj smrti. Mají velké charisma a ostatním bytostem a lidem přijdou neodolatelní.Největší zásobu energie získají, když jim podlehnou andělé.Nezáleží na tom s kým se vyspí dokážou sebrat libovolný množstvý energie komukoli.

Padlý anděl (0/5)
Anděl který zhřešil.Byli mu odňaty křídla a nemůže už nadále vykonávat své poslání.Ovšem někteří padlí andělé jsou něco jako posluhovači Satana či ďábla kteří se kvůli své domýšlivosti odvrátili od boha.Rádi dělaji rozruch,pokouší se člověka svést na cestu hříchů.Jejich křídla jsou poničená.Tihle andělé se nedokážou snést s jakýmkoliv jiným a mají naopak dobrý vztah s démony


♠ ZEMĚ SVĚTLA ♠

Hlavní Nefilim (1/1)
Jedná se o nejvyšší a nejvznešenější potomky andělů a lidí. Po andělech mají krásné tváře, působící jakoby je někdo vytesal z kamene a štíhlou postavu atleta. Snadno se učí novým schopnostem a dokážou se docela rychle přizpůsobit novému prostředí. Po lidech zdědili většinu povahových rysů.Pěstují v sobě záporný vztah k démonům a zastávají názor, že tato rasa by měla být vyhubena a právě oni jsou k tomu ti "předurčení".Mají bílé křídla se kterýma nemůže vyletět hodně vysoko.Pokud do zkusí tak budou hodně vysíleni a unaveni.

Anděl (0/5)
Andělé jsou velmi klidní,přátelští a nejde jím nebýt hodní.Maji ochránskou vlastnost,ochraňují především lesní bytosti.Rádi moralizují ostatní.Většinou jsou na nich vidět krásné,bílé křídla a zářivé oči.

Anděl smrti (0/5)
Černokřídlý tajemný tvor, který stráží tajemství smrti,přenáší mrtvé duše na onen svět.Jsou tišší až na pár vyjímek.Většinou se dá poznat podle černého oblečení na sobě a dlouhých,černých křídel.Drží se u člověka z kterého cítí že brzy umře.

Nymfa (0/4)
Jsou charakteristické svou světlou až namodralou pokožkou a tmavýma očima. Jejich vlasy mohou být modrozelené, ale i blond až rezavé. Není známo, že by jakkoliv škodily.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama