Prosinec 2013

Im YoonA

31. prosince 2013 v 21:54

Jméno: Im YoonA
Skupina: Girls Generation
Věk: 19
Orientace: Heterosexuál
Bytost: Čarodejnica
Učitel či student: Študent

Příběh postavy: Yoona vyrastala od malička v celkom bohatej rodine. V rodien, ktorá nebola ani len trošku obyčajná. V jej rodine bolo kopa čarodejníc. Či už sa jednalo o jej matku, starú mamu, prastarú mamu a tak ďalej ... všetko to boli čarodejnice. Rovnako tak i Yoona, ktorá však musela svoje schopnosti tajiť, keďže jej otec nebol nijaká nadprirodzená bytosť a nemal ani len tušenia o tom, čo jeho dcéra i manželka dokážu. Jej mama však nebol zrovna nadšená, že Yoona nemôže prejavovať svoje schopnosti a tak sa teda rozhodla, že ju pošle na akadémiu Karona, kde bude môcť slobodne zdokonaľovať svoje schopnosti a nie len tajne vo svojej izbe, aby jej na to náhodou otec neprišiel. A tak teda odišla, s tým, že otcovi nahovorili, že odišla na nejakú súkromnú školu, niekde ďaleko. A tak sa teda s radosťou vydala za touto novou skúsenosťou.

Oh Sehun

31. prosince 2013 v 21:52

Jméno: Oh Sehun
Skupina: EXO
Věk: 20
Orientace: Bisexuál
Bytost: Upír
Učitel či student: Student

Příběh postavy:
Sehun byl kluk, jako každý jiný. Měl rodinu, přátele, i když jich nebylo zrovna moc, chodil do školy - zkrátka měl normální život. Už od malička byl spíše tišší typ a moc se nevyjadřoval. Na venek zkrátka působil chladně, ale když ho člověk poznal blíže, zjistil, že byl přátelský a měl dobré srdce. Avšak právě to se mu stalo jednu noc osudné.
Zrovna, když mířil jednu horkou letní noc domů z brigády, zahlédl na rohu ulice svou spolužačku. V tu chvíli si tedy myslel, že je to jeho spolužačka. S úsměvem k ní došel, ale jak se k ní blížil, všiml si, že vypadá smutně.
"Jsi v pořádku?" zeptal se tichým starostlivým hlasem a jemně jí položil ruku na rameno. Dívka až líně zvedla hlavu a upřela na něj rudě zářící oči. Sehun byl v šoku. Tohle nebyla jeho spolužačka. Ty oči… Ukročil dozadu. Nelíbil se mu ten její pohled, který působil hladově. Než však stihl cokoliv dalšího říct, nebo nějak zareagovat, byl přirazen ke stěně a ucítil ostrou bolest vycházející z krku. Němě vykřikl. Cítil, jak z něj vysává život. A to doslova. Po chvíli se vše kolem něj propadlo do tmy.
Probral se o celý den později, taktéž v noci. Byl zmatený a pořádně netušil kde je nebo co tam dělá. Ale cítil něco jinak. Něco s ním bylo jinak. Pootočil hlavu na stranu. V ten moment jím projela bodavá bolest. Zvedl ruku a dotkl se svého krku. Jako by se mu vše v ten moment vrátilo. Ta dívka nebyla člověk a tím teď nebyl ani on sám. Vyděsil se. Několik dní bloudil po okolí. Nevěděl co dělat, ale věděl, že se nemůže vrátit. Věděl, že jeho život už nikdy nebude takový, jako dřív.
Jednoho večera, když slunce zapadlo, se v tichosti dostal otevřeným oknem domů. Rodičům napsal dopis na rozloučenou s tím, že ho nemají hledat, vzal si pár věcí a stejně tiše i zmizel.
Uběhl celý rok a on už se sžil s tím, co je. Nebylo to pro něj jednoduché, ale neměl na výběr. Jeho povaha nyní byla zcela chladná. Byl bez přátel, bez rodiny. Neměl nikoho. Možná proto, že k sobě málo koho pustil. Věděl, že takhle nemůže dál žít. I za tu dobu toho moc o tom, co je nevěděl. Samozřejmě krom toho, že je upír a musí se živit krví. Po dlouhé době se mu podařilo najít akademií, která mu mohla zodpovědět všechny jeho otázky a pomohla mu naučit se to, co by jako upír měl vědět.

Kim Jong In (Kai)

25. prosince 2013 v 23:44

Jméno: Kim Jong In (Kai)
Skupina: EXO
Věk: 469
Orientace: bisexuál
Bytost: Incubus
Učitel či student: student

Příběh postavy: Byla šťastně zamilovaná, svého nastávajícího manžela milovala z celého svého srdce, ale neznámému muži, který se zčista jasna objevil v menší vesnici za městem, odolat nedokázala. Přitahoval jí, vábil jí a nakonec jí svedl. Kdyby jen věděla, že jemu by se nikdy ubránit nedokázala~

Té osudové noci oni dva zplodili dítě. V dalších devíti měsících v jejím lůně měl růst a sílit další potomek Ikuba. Tento malý hřích měl navždy zůstat tajemstvím.

Byl pozdní červencový večer, když Kai slavil své osmnácté narozeniny. Den, kdy se plně měly rozvinout veškeré předpoklady, které měl zdědit po otci.

Té noci se opravdu něco změnilo. Neskutečný pocit hladu, který by nezahnalo žádné jídlo ani pití. Kai lačnil po těle mladé dívky. Vzal si jí násilím, zdaleka neuměl ovládat to, co by Inkubus měl.

Ještě té noci, když se na jeho nestvůrný zločin přišlo, byl nucen odejít. Svůj úkryt našel až v akademii Karona, daleko od své rodilé vlasti, daleko od toho, co udělal~

Lu Han

25. prosince 2013 v 23:02

Jméno: Lu Han
Skupina: EXO
Věk: 23
Orientace: Bisexuál
Bytost: Zvěromág (Tygr)
Student/učitel: Student~

Příběh postavy: Luhanova rodina bola vždy trochu extravagantná a keďže mali pomerne dosť peňazí podporovali i Luhanovu lásku v zvieratá. A keďže Luhanovou najväčšou zvieracou láskou boli tigre, tak mu jednoho i zaobstarali~ Staral sa o neho od malička a nejakým tým časom sa u neho prejavila schopnosť. Schopnosť, že sa sám dokázal premeniť na tigra. Zo začiatku to bolo len keď mal strach a cítil sa v ohrození, no neskôr sa mu to začalo dariť vždy, keď sa mu zažiadalo. To si po nejakom čase samozrejme všimli i jeho rodičia, keďže začal tráviť viac času ako zviera než človek, čo nebolo zrovna najlepšie a snažili sa ho od toho nejako odnaučiť. To sa im z časti i podarilo, no i tak si neboli istý tým čo sa s ním deje a i preto ho poslali na akadémiu, kde sa mal všetko toto naučiť.

Kouki (Admin)

20. prosince 2013 v 0:56

Jméno: Akikawa Kouki (G+ profil >Zde< )
Skupina: D=out
Věk: 604
Orientace: Homosexuál
Bytost: Hlavní nefilim
Student/Učitel: Ředitel

Příběh postavy:
Kouki se narodil do rodiny andělů, ovšem jeho pravé rodiče už od dětství nepoznal.Netušil vůbec nic o své minulosti, ač se to snažil zjistit jak chtěl, nedařilo se mu to a jeho náhradní rodiče ho snažili od toho zapomenout.Od mala ho učili vše co by měl pravý anděl umět.Létat, číst a ovládat myšlenky druhých a všechno možný, aby se dostal do rodu mnohem vznešenějších andělů.Aby jemu mohl vládnout, jelikož jeho klidné,povahové vlastnosti, chytrost spolu s krásou byly to pravé na nástupce v rodě.Učil se všemožnými jazyky, vařit všemožné lektvary a také kouzlit jako čaroděj.Jakmile vše co potřeboval ovládal, poslali ho rodiče do nejznámějšího rodu, kde by se měl ucházet o jejich přidání k nim.Po cestě k nim potkával různé bytosti, jak už zvěromágy, čaroděje, vlkodlaky, upíry..ty všechny poznal, dobře si s nimi rozumněl ač se tohle nedalo říct o démonech.Viděl jak žijí, někteří žili tajně v městech ale i tak nemohli najít místo, kde by se mohli usídlit..Dost ho to trápilo a začínal v těle pociťovat jakési chování, které nikdo neznal.Chování normální lidské bytosti.Sám už si to postupem času myslel, proto se snažil ve všech různých knížkách vyhledat co je vůbec zač.Když v tom.. Nefilim? O téhle bytosti nikdy neslyšel, netušil ale jakmile si přečetl víc uvědomil jsi a pomalu mu začínalo zapadat vše do sebe.Proto nic o své minulosti neví, aby jeho rodinný rod nebyl ponížen lidskou rasou.Na druhou stranu mu bylo tohle všechno líto..chtěl by poznat svou rodinu a nemohl kvůli tomu vládnout rodu, který lidskou rasu neuznává.
Proto od rodu odešel, bez nijakého vysvětlení a rozhodl se založit academii pro nadpřirozené bytosi.Jako jejich útočiště, obranu a taky aby se něco naučili a mohli žít klidný život bez stresu~ Ujmul se roli ředitele a přivítá vždy každou bytost, které se snaží co nejvíc pomoct~~Jak vyplnit g+ profil?

19. prosince 2013 v 23:46
1. Klikněte na svůj profil
2. Klik na "Něco o mně" a tam máte takové tabulky
Dál podle návodu uvedený níže


Výsledek:

Předměty k vyučování

19. prosince 2013 v 15:59
•Lov-
•Přeměňování-
•Sexuologie-
•Magie-
•Sebeobrana-
•Lektvary-
•Bylinky-
•Bytosti-

-Může se poté přidat cokoliv co chcete vyučovat stačí napsat adminovi :3

Bytosti

19. prosince 2013 v 15:34
-Dodržujte vlastnosti bytostí!


• ZEMĚ PŘÍRODY •

Elf (1/5)
Jsou známou rasou, žijící zpravidla hluboko v lesích nebo v odlehlých údolích a roklinách. Jsou menší než lidé a zdaleka ne tak robustní. Pro své plavé vlasy a jemné rysy obličeje jsou pokládáni za velmi krásné a až poněkud změkčilé.Protože jsou velmi inteligentní, jen neradi bojují.Jsou-li k boji donuceni, umějí být nebezpečnými soupeři.Jejich rodovou zbraní je dlouhý luk.Největší uplatnění ale nacházejí elfové v povoláních kouzelníků, hraničářů a alchymistů, snad i pro svou lásku k vědění.

Víla (1/4)
Víla, též rusalka nebo divoženka je nadpřirozená bytost ženského pohlaví.Víly jsou duše předčasně zemřelých dívek (vražda, sebevražda) Jsou brány jako velice půvabné, rozkošné.Jejich krása je přímo závratná.Díky jejich naivitě se nechají uvěří čemukoliv, tím se stávají snadnou kořistí.Milují přírodu a chrání její čistotu a krásu.

Zvěromág (1/4)
Kouzelník,který se dokáže dobrovolně přeměnit na jedno jediné zvíře.Možné to je tím že v dětství vyrůstal se zvířaty až tak že se v ně dokázal přeměnit. Zvěromágové se nerodí s vrozenou schopností se přeměnit! (Do příhlášky uvést o jaké zvíře se jedná)

Gnóm (0/4)
Jsou to bytosti země.Jsou většinou vysocí jako lidé.Jsou velmi samostatní,rádi tráví čas sami i když někdy jim to popovídání s někým blízkým neuškodí.Nejsou nepřátelští,jsou vážní a důstojní.Rádi mají lesklé věci a jsou hodně majetičtí.

Čarodějnice (1/4)
Jedni praktikují bílou magii, druzí zase černou. Dokáže se přeměnit na věc,zvíře či bytost a umí spoustu zaklínadel.Také dokáže léčit jak zvířata tak bytosti.Vyzná se v bylinkách z kterých dokáže udělat kouzelné nápoje.

Zombie (0/4)
Človek,který povstal z mrtvých.Mají normální lidskou podobu avšak pokud se ho někdo bude snažit znovu zabít,nepovede se mu to.Rány se mu po pár minutách ztratí a zahojí.Straní se soli,která ho může jediná oslabit a popálit.Ovšem v jídle to nevadí.

Lidé (0/3)
Jsou lidé,kteří se nějakým nedopatřením dozvěděli o světě nadpřirozena a nezbláznili se nebo nezemřeli rukou démona.


◘ ZEMĚ TEMNA ◘

Upír (5/8)
Nejčastěji se jedná o nemrtvé, tedy nějakým způsobem oživená lidská těla.Živí se krví, kterou pije svým - lidským nebo zvířecím - obětem.
Při vysávání své oběti mají naprosto orgasmické stavy.Kdyžou jsou plní energie zvyšuje se taky jejich síla,zlepšené smysly,rychlost v běhu,především schopnost vidět v noci.

Vlkodlak (0/8)
Vlkodlaci se buďto narodí, nebo jsou to lidské bytosti pokousané jiným vlkodlakem.
Vlkodlak vypadá jako člověk. Jen větší, rychlejší a agresivnější. O úplňku se ale muž vlkodlak mění ve skutečnou obludu. Ženy na sebe berou podobu velkého vlka.Je prezentován jako téměř nezranitelný díky regeneraci, působí na něj pouze některé zbraně, nejčastěji stříbro a oheň. V lidské podobě má vlkodlak tak tvrdé zuby, že může klidně překousnout železnou tyč a tak tvrdé nehty, že je může zaseknout do stěny a šplhat.

Vyšší démon (0/5)
Tihle démoni pocházejí z nějakého rodu nebo jsou to potomci satana.Jsou velice silní od normálních démonů, učí se rychle a používají černou magii, zahalenou temnou aurou.Jsou to velmi vážené bytosti ale pokud se potkají s andělem není to moc dobře, proto se jim vyhýbají a moc se nimi nebaví.

Incubus (M) /Sucubus (Ž) (2/5)
Jsou to démoni sexu. Ze sexu čerpají životní sílu, čas od času se s někým musí vyspat jinak mohou zeslábnout až na pokraj smrti. Mají velké charisma a ostatním bytostem a lidem přijdou neodolatelní.Největší zásobu energie získají, když jim podlehnou andělé.Nezáleží na tom s kým se vyspí dokážou sebrat libovolný množstvý energie komukoli.

Padlý anděl (0/5)
Anděl který zhřešil.Byli mu odňaty křídla a nemůže už nadále vykonávat své poslání.Ovšem někteří padlí andělé jsou něco jako posluhovači Satana či ďábla kteří se kvůli své domýšlivosti odvrátili od boha.Rádi dělaji rozruch,pokouší se člověka svést na cestu hříchů.Jejich křídla jsou poničená.Tihle andělé se nedokážou snést s jakýmkoliv jiným a mají naopak dobrý vztah s démony


♠ ZEMĚ SVĚTLA ♠

Hlavní Nefilim (1/1)
Jedná se o nejvyšší a nejvznešenější potomky andělů a lidí. Po andělech mají krásné tváře, působící jakoby je někdo vytesal z kamene a štíhlou postavu atleta. Snadno se učí novým schopnostem a dokážou se docela rychle přizpůsobit novému prostředí. Po lidech zdědili většinu povahových rysů.Pěstují v sobě záporný vztah k démonům a zastávají názor, že tato rasa by měla být vyhubena a právě oni jsou k tomu ti "předurčení".Mají bílé křídla se kterýma nemůže vyletět hodně vysoko.Pokud do zkusí tak budou hodně vysíleni a unaveni.

Anděl (0/5)
Andělé jsou velmi klidní,přátelští a nejde jím nebýt hodní.Maji ochránskou vlastnost,ochraňují především lesní bytosti.Rádi moralizují ostatní.Většinou jsou na nich vidět krásné,bílé křídla a zářivé oči.

Anděl smrti (0/5)
Černokřídlý tajemný tvor, který stráží tajemství smrti,přenáší mrtvé duše na onen svět.Jsou tišší až na pár vyjímek.Většinou se dá poznat podle černého oblečení na sobě a dlouhých,černých křídel.Drží se u člověka z kterého cítí že brzy umře.

Nymfa (0/4)
Jsou charakteristické svou světlou až namodralou pokožkou a tmavýma očima. Jejich vlasy mohou být modrozelené, ale i blond až rezavé. Není známo, že by jakkoliv škodily.


Nový článek

19. prosince 2013 v 14:11
• Přeškrtnuté postavy jsou již zabrané.Pokud je u někoho (R) znamená že je postava zarezervovaná! •
• Pokud tu skupina,herec nebo solový zpěvák není, nic se neděje, přidá se ^^ •
• Postavu si můžete také rezervovat na max. 3 dny, pak se zase uvolní~ •

• Korea •


EXO-M
Lu Han
Lay
Chen
Tao
Kris
Xiumin

Exo-K
Suho
Sehun
D.O
Chanyeol
Baekhyun
Kai

B.A.P
Yong Guk
Him Chan
Dae Hyun
Young Jae
Jong Up
Zelo

Block B
Zico
Taeil
Kyung
Jaehyo
B-Bomb
U-Kwon
P.O

BTS (Bangtan boys)
Jin
Suga
V
J-Hope
Rap Monster
Jimin
Jungkook

Big Bang
T.O.P
G-dragon
Taeyang
SeungRi
Daesung

SHINee
Jonghyun
Key
Minho
Taemin
Onew

Super Junior
Sungmin
Yesung
Zhou Mi
Henry
Heechul
Kangin
Ryeowook
Shindong
Eunhyuk [R]
Kyuhyun
Leeteuk
Siwon
Kibum
Donghae

DBSK
Junsu
Yunho
Yoochun
Jaejoong
Changmin

BTOB
Eunkwang
Minhyuk
Changsub
Hyunsik
Peniel
Ilhoon

Sungjae

-----

4Minute
Kim Hyun-a
Nam Ji-hyun
Ga-yoon
Kwon So-hyun
Jeon Ji-yoon

Girls Generation
Taeyeon
Jessica
Sunny
Tiffany
Hyoyeon
Yuri
Sooyoung
Yoona
Seohyun

T-ara
Boram
Qri
Soyeon
Eunjung
Hyomin
Jiyeon
Dani

2NE1
Lee ChaeRin
Park Bom
Park Sandara

Gong Min-Ji

♠ Japonsko ♠

The Gazette
Ruki
Uruha
Aoi
Reita
Kai

An Cafe
Miku
Takuya
Kanon
Yuuki
Teruki

Ex.members:
Bou

Dir en Grey
Kyo
Kaoru
Toshiya
Die
Shinya

Screw
Byou
Kazuki
Manabu
Jin
Rui

D=out
Kouki (Admin)
Hikaru
Ibuki
Reika
Minase

DIAURA
Yo-ka
Kei
Shoya
Tatsuya

Ex.member
Yuu

♦ Ulzzangs ♦


Men
Lee do hyeong
Kim myoung jae
Hin ho seok
Yang Dae Ho

Woman
Jung su jeong
Jang hae byeol
Ban yoon hee
Baek jae ah


Pravidla

19. prosince 2013 v 13:46
1) OOC záležitosti házejte do "Spams"

2) Po přidání se do všech komunit se představte v hlavní komunitě jako nový student/učitel s animací či fotkou.
(Aby ostatní věděli že jste přišel/a a jak vypadáte)

3) Na konec přihlášky napište Karona

4) Je povoleno mít 1 hlavní hru a 2 mezihry.Pokud se to nebude dodržovat tak to budu měnit!
(Na začátek přisvěvku napíšete *Mezihra* a můžete hrát)

5) Neaktivitu do 5 dnů piště prosím do "Hiatus"

6) Záležitosti mezi ooc nezatahujte do hry
(Vaše konflikty si můžete vyříkat i v hangoutu a ne ještě tím otravovat ostatní)


7) Slušné chování!
(Někomu se vulgární chování nelíbí, proto sprosté slova omezujte)

8) Nezasahujte do hry ostatním pokud s nima nejste domluvení! Komu by se to líbilo kazit hru?

9) Vyberte si postavu
která v Masterlistu (>Zde<) přeškrtlá není.
(Ty co jsou přeškrtlé jsou už obsazené takže za ně nemůžete logicky hrát když ji má někdo jiný,že? xD)

10) Učitelé mají povinnost odučit alespoň jednu hodinu týdně!

11) Pokud si chcete vytvořit postavu ale nemáte čas vyplňovat přihlášku tak si ji můžete u admina zamluvit na max. 3 dny jinak se znovu postava uvolňuje!
(Stačí se domluvit přes mail ^^)

12) Svoji postavu by jste měli znát přibližně na 40%-50%
(Ať se třeba někdo z exo nelekne že Tao nenávidí pandy O_o xDD)

13) Dodržujte charakter postavy který jste uvedli v přihlášce!
(Pokud jste třeba napsali do přihlášky že je postava veselá tak nebude sedět pořád v koutě a s nikým nemluvit)

14) Činnost vaši postavy označujte hvězdičkami!
(Např. Ahoj! *zamává a usměje se*)

15) Je zakázano zabíjet sebe nebo ostatní!

16) Tvá postava neví co se děje s určitou osoboub, která je někde jinde bez tebe!
(Když si třeba někde přečtete, že váš spolubydlící někdo někoho kousl, pro vás platí že o tom nevíte)

17) Můžete hrát za vícero postav,ale musí být všechny postavy dostatečně aktivní!

18) Čteš dál? Tak na začátek přihlášky nepiš Karona ale KA!
(Tím je potvrzeno že jste pravidla četli)

19) Nepřídávejte si nikoho koho nemá admin v kruzích!
(Budou si vás určitě přidávat nějaké fanynky které si myslí že jste jejich opravdový idol.Ty si nepřídávejte!)

20) Párkrát se bude pořádat Activity Check
(Je to kontrola aktivity hráčů)


Přihláška

19. prosince 2013 v 13:15
••Důležité informace!••
-Předtím než napíšete přihlášku si přečtěte pravidla! > Zde <

-NOVĚ! Přihlášku zasílejte ze svého ooc účtu na FB Koukiho

-Pokud postavu schválím tak si mě přidejte na g+ profilu a já vás pak přidám do komunit > Zde <

-NOVÁ ZMĚNA!

Místo elementů je nyní temná,světlá a přírodní země dle toho, co jste za bytost! Aby se třeba nestalo že by démon byl na pokoji s andělem~

-------------------------------------------------------------------

OOC:
(Tyhle informace jsou pro kontakt,nebudu je zveřejňovat)

-Věk: (je to čistě pro přehled)
-Jiné postavy:
(Hodně lidí o postavách lžou, ale opravdu to je jen pro informaci, nebude se to nikde nezveřejnovat, proto mi prosím nelžete :3 )

Postava:
-Jméno:
( Jméno které napíšete musíte napsat i do G+ profilu! Prosím jejich pravé jména.U nějakých japonských členů skupiny kteří nemají uveřejněné pravé jméno,prostě si nějaké příjemní vymyslete a přidejte )
-Skupina: ( B.A.P,BTS,An Cafe,The Gazette,... )
-Věk: ( Věk učitele musí mít víc jak 400 let! )
-Orientace: (Aby si třeba hetero nechtěl začínat s homosexuálem.. :D)
-Bytost: ( Vyběr > Zde < )

-Učitel či student: (Pokud se rozhodnete být učitel tak si vyberte předmět, který chcete vyučovat > Zde )
-Příběh postavy: (Aspoň 10 vět obsahující 5 slov.Kratší nepříjmám a upozorňuji)

-Nakonec nějakou fotku či gif vaší postavy :3